Hakkımızda

Özzirve Form Ofset Matbaa / Turgutlu - MANİSA

Özzirve Form Ofset Matbaa

Turgutlu Form Ofset Matbaa, piyasada standart ürünler çıkaran matbaalardan değildir. Müşteri ne istiyorsa ve ne düşünüyorsa, beklentisini en iyi şekilde değerlendirerek çalışıyoruz. Üretim gücümüzü, hızımızı ve baskı kalitemizi, uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Yeniliklere açık, bilgili baskı ustaları ve profesyonel çözüm getiren personelimiz ile siparişten sevkiyata kadar, matbaa sektöründe farkındalık yaratıyoruz. Turgutlu Form Ofset Matbaa, tasarım ve baskı alanında üst düzey hizmet veren, ürün tasarlayan, çözümler üreten, baskı süreçlerinde iyi organize olan ve süreçleri disiplin ile yöneten bir matbaa firmasıdır. Turgutlu Form Ofset Matbaa, firmalara kurumsal baskı çalışmalarında, antetli kağıt, zarf, kartvizit, cepli sunum dosyası, karton çanta, bloknot, küp bloknot, afiş, sticker, katalog, poster, insert, el ilanı, broşür, mouse pad, bardak altlığı, magnet, oto kokusu baskılarında ürettiği çözüm ve tasarımlarla, kullanıcı ihtiyaçlarına çağdaş baskı çözümleri ile programlanan zaman ve bütçe içinde tamamlanmasını sağlar. Baskılı ürünlerde fonksiyonellik, çağdaş formlar ve kurumsal kimliğin baskılı ürünlere entegre olması için, baskının her aşamasını bağımsız değerlendirerek disiplinli çalışır. Çağdaş tasarımı çağdaş matbaacılık anlayışı ile birleştirerek, modern kimlikte baskılı ürünler ortaya çıkarır.

Turgutlu Form Ofset Matbaa, müşterilerinin baskı ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamaktadır. Turgutlu Form Ofset Matbaa, üretici firma olmasının verdiği güç ile taahhütlerini zamanında ve eksiksiz teslim etmekte, matbaa bilgisi nedeni ile de üretim esnasında israfı ortadan kaldırmakta, yapılan işleri noksansız, en kısa zamanda düşük maliyet ve kalite anlayışı ile yapmaktadır. Kaliteyi her zaman üst seviyede tutarak, her aşamada rekabet gücü yüksek aranılan baskılı matbaa ürünleri sunmak, personel eğitimi ve ekip ruhunu geliştirerek, çağa ayak uydurarak çevreye saygılı dürüst bir matbaa hizmeti vermektedir.

Firmamız, geçmişe dayanan tecrübesi ve deneyimli personeli ile malzemesi kağıt olan bütün ürünlerde hizmet vermektedir.

  • Yazıcıda yazdırılan ve elle kesilen fatura, irsaliye ve benzeri matbu/muhtelif evrakların basımı,
  • Ürün etiket ve karton ambalajların tasarım ve imalatı,
  • Firma antetli kağıt, antetli zarf, kartvizit ve kaşeleri,
  • Ürün katalogları ve market/A.V.M. tanıtım insertleri,
  • Broşür afiş ve el ilanları tasarım ve baskısı,
  • Düğün sünnet ve açılış davetiyeleri
  • Firmalara özel bloknot, küp blok, özel defter
  • Kurumsal olma yolunda olan firmalara logo tasarımı
  • Her türlü ihtiyacınız için zengin ve doyurucu grafik tasarımlar

MİSYONUMUZ

Doğru hizmet ile müşteri odaklı çalışmayı prensip edinerek, müşterilerimizin kusursuz hizmet almasını sağlamak için; hızlı, güvenilir, insan sağlığına ve çevreye duyarlı kuru temizleme hizmeti vermek.

VİZYONUMUZ

Gelecek hakkında planlarımız, Turgutlu ve Manisa merkezli başladığımız bu yolculuğumuzu tüm Türkiye’ye yayarak sektörde söz sahibi firma haline gelmektedir.

Özzirve Form Ofset Matbaa