Blok Not - Küp Blok

Özzirve Form Ofset Matbaa / Turgutlu - MANİSA

Blok Not - Küp Blok

Bloknotlar evde, iş yerinde, okulda ya da günlük hayatın her anında, her an ihtiyaç duyulabilecek ve asla geçerliliğini yitirmeyen kırtasiye ürünleridir. Eğer markanızın adının hafızalara kazınmasını isterseniz hem öğrencilerin hem de çalışanların ellerinden düşürmedikleri bloknotlarla bunu sağlayabilirsiniz. Özzirve Matbaa sizin için akıllarda kalacak, her yerde elden ele dolaşacak bloknot ve küp blokları tasarlayıp, beğeninize sunacaktır.

Sayfaları aşağıdan yukarı doğru kaldırarak kullanılan bloknotlar, ev kadınları için yemek tarifi defteri, öğrenciler için derslerdeki önemli notları bir arada tutabilecekleri bir defter ve iş hayatında da tüm çalışanların rahatça kullanabileceği bir not defteri olarak her yerde işe yarayabiliyor. Ajandadan daha pratik ve daha kullanışlı olan bloknotları, Özzirve Matbaa sizler için tasarlayacak ve basacak, elden ele dolaşarak firmanızın bilinirliği artacaktır. Tüm sektör ve alanlara uygun bir renk ve tasarım seçtikten sonra, tereddüt etmeniz için hiçbir sebep kalmıyor.

Markanızın adını duyurmak, insanlara ulaşmak ve hafızalarda kalmak için bastıracağınız bloknotlarda yazacak olan detaylara iyi karar vermeniz gerekiyor. Özzirve Matbaa' ya gelerek zengin tasarımlarımızdan birini seçebilir ve en kısa sürede bloknotlarınıza sahip olabilirsiniz.

Bloknot Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Firmanızın hangi bilgilerinin bloknotta yer alacağına dikkat etmeli, mutlaka iletişim bilgilerine yer vermelisiniz.
  • Bloknotları en kullanışlı boyutlarda seçmeye özen gösterin. Fazla büyük veya küçük tercihleriniz, beklediğiniz etkiyi yaratmayabilir.
  • Kapaktaki tasarımın, her ortamda kullanılabilir bir çizgide olmasına özen gösterin. Kullanışlı olabilmesi için hem toplantılarda hem okulda hem de ofis masasında şık durması gerekiyor.
Özzirve Form Ofset Matbaa